DZIANINY FUTERKOWE

NASZE PRODUKTY WYKONANE SĄ Z WŁÓKIEN SYNTETYCZNYCH I NATURALNYCH O RÓŻNYCH GĘSTOŚCIACH I WYSOKOŚCIACH.

DLA PRZEMYSŁU TEKSTYLIÓW DOMOWYCH, MODOWEGO, OBUWNICZEGO, ZABAWKARSKIEGO I INNYCH. SZEROKA GAMA WZORÓW I KOLORÓW

PRZEZNACZONE NA

KOCE, KOŁDRY, PODUSZKI, POŚCIEL / BUTY, KAPCIE, WKŁADKI / ŚPIWORKI DLA DZIECI / ZABAWKI / LEGOWISKA ZWIERZĘCE / i więcej

WYDAJNOŚĆ DZIEWIARNI I DZIAŁU WYKOŃCZENIOWEGO

PONAD 350.000 MB MIESIĘCZNIE

Dane Techniczne

MAX. szerokość

2,15 M

G/M2

250 - 900

Surowiec

WEŁNA / PES / AKRYL

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości dzianin z wełny owczej oraz włókien syntetycznych na potrzeby różnych gałęzi przemysłu. Nasze dzianiny futerkowe wykorzystywane są w przemyśle obuwniczym, zabawkarskim i włókienniczym. Dzianiny z wełny owczej znajdują zastosowanie w przemyśle odzieżowym. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji dzianin zarówno dla odbiorców krajowych, jak i zagranicznych. Posiadamy nowoczesne maszyny i wysoce wykwalifikowany personel, dzięki czemu wszystkie zamówienia realizujemy w jak najkrótszym terminie z zachowaniem wysokich standardów obsługi klienta.

Wytrzymałe dzianiny odzieżowe i futerkowe

Jako producent dzianin przywiązujemy dużą wagę do atrakcyjności i konkurencyjności naszej oferty. W asortymencie posiadamy szeroką paletę barw oraz wzorów, po które mogą sięgać klienci. Dostępne dzianiny dekoracyjne stosuje się w produkcji narzut, poduszek czy kompletów wypoczynkowych. Odznaczają się różnorodnym wykończeniem, są miłe w dotyku oraz zapewniają ciepło. Dzianina baranek jest miękka, a przy tym wyróżnia się skręconymi włosami, które imitują owcze futro. Bardzo często wykorzystywana jest w przemyśle zabawkarskim oraz odzieżowym. Świetnie nadaje się na podszycia kurtek oraz bluz, a także jako ocieplenie do butów dla dzieci. Jest ona chętnie zamawiana przez producentów krajowych ze względu na panującą w Polsce zmienną i kapryśną pogodę. Dzianina futerkowa wykonywana jest na indywidualne zlecenie klienta. Może mieć różny skład i dowolne wykończenie: gładkie lub baranizowane. Stosujemy naturalne dodatki, takie jak: kaszmir angora, wełna lamy. Długość włosia także zależy od wymagań zleceniodawcy.

Dzianina wełniana stosowana jest przede wszystkim w branży odzieżowej. Używa się jej do produkcji damskich i męskich płaszczy zimowych, sukienek, spódnic, garniturów, żakietów. Doskonale nadaje się także do wyrobu narzut oraz różnego rodzaju dekoracji. Dzianina stanowi popularny materiał na pościel, ponieważ odznacza się dużą przepuszczalnością powietrza i znakomicie wchłania wilgoć. Szczególnie poleca się ją alergikom, ponieważ nie sprzyja rozwojowi roztoczy. Dzięki właściwościom termoizolacyjnym utrzymuje ciało w odpowiedniej temperaturze przez całą noc, gwarantując długi i spokojny sen. Z tego względu wełna zalecana jest przy różnego rodzaju schorzeniach reumatycznych.

Najwyższe standardy produkcji

Nasze dzianiny wełniane i futerkowe produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami oraz przy zachowaniu najwyższych standardów. Skrupulatna kontrola jakości na każdym etapie produkcji pozwala nam na dostarczanie klientom wyłącznie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach. Co ważne, stosujemy maszyny umożliwiające tworzenie dzianin o różnej gramaturze i splotach.

Oferujemy wiele rodzajów wzorów standardowych. Na życzenie klientów możemy zrealizować wzór zgodny z przedstawionym pomysłem. Wykwalifikowani specjaliści pomagają ustalić parametry oraz wybrać odpowiedni kolor z dostępnej palety. Następnie po konsultacjach z klientem, wprowadzeniu poprawek zgodnych z jego uwagami, opracowujemy wersję próbną, którą można obejrzeć w siedzibie naszej firmy lub zamówić pod wskazany adres. Jeżeli zleceniodawca jest zadowolony z efektu i akceptuje projekt, wykonujemy pełne zamówienie.

Stale poszerzamy naszą ofertę, śledząc światowe trendy i dbając o to, aby cena zawsze pozostawała na rozsądnym poziomie. Wszystkich naszych klientów traktujemy z należytą uwagą, aby każde zlecenie zostało wykonane sprawnie i w ustalonym terminie. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego materiału, wzoru czy gramatury. Posiadamy bogatą wiedzę, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie.

Dzianiny dla każdego

Nasz sklep, jako jedyny w kraju, prowadzi sprzedaż dzianin typu lana cotta oraz runowych z wełny owczej dla przemysłu odzieżowego. Przez lata zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy do dzisiaj. Na życzenie możemy dołączyć do zamówienia certyfikat poświadczający wysoką jakość naszych produktów. Gwarantujemy, że niezależnie od panującej w danym sezonie mody na konkretne kolory czy wzory, będziemy w stanie przygotować dla naszych klientów dokładnie to, czego oczekują. Produkowana w naszej firmie dzianina wełniana jest w 100% powtarzalna – zarówno pod względem parametrów, jak i jakości.

Oferowane produkty są wolne od szkodliwych substancji, mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzianina futerkowa trafia bardzo często do dzieci, w postaci zabawek czy ubrań, dlatego przestrzegamy rygorystycznych norm, aby dostarczać towar pierwszej klasy, absolutnie bezpieczny dla najmłodszych.

W razie jakichkolwiek pytań bądź uwag związanych z naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie opowiemy o naszych dzianinach i przedstawimy orientacyjne koszty wykonania zlecenia. Zapraszamy do współpracy firmy z Polski i zagranicy. Jesteśmy pewni, że nasze dzianiny futerkowe i odzieżowe spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.